Naše parta
Pavla a Max
Jméno psovoda: Pavla Chromčáková
Jméno psa: Max
Plemeno: kříženec
Datum narození: 1.9.2013
Sport: obedience
Zkoušky:OB-Z, OB-1
Úspěchy:
15.4.2017 O přerovského beránka - 1.místo
5.11.2016 MČR OB OB-Z - 3.místo
25.6.2016 Obedience Třebovice - OB-Z - 4.místo
26.4.2015 Neoficiální obedience závody pro začátečníky - 2.místo
Lenka a Sára
Jméno psovoda: Lenka Paseková
Jméno psa: Ashley od Jezernických Viaduktů
Plemeno: labradorský retrívr
Datum narození: 25.7.2015
Sport: obedience
Saška a Chelsea
Jméno psovoda: Alexandra Alfery
Jméno psa: C-Princess Chelsea Royal Fellow
Plemeno: BOC
Datum narození: 9.11.2014
Sport: agility
Neoficiální agility závody 2015:
24.5.Rebels cup Rožnov pod Radhoštěm - začátečníci 2x 8.místo
7.6. Agility Řepiště - začátečníci 10.místo, 3.místo a součet 4.místo
6.9. Zavody Rebels Cup II. 2.misto
11.10. Zavody Repiste 2× 1.misto soucet 1.misto
24.10. Klubove zavody Nessinek 3.misto
22.11. Vlockovy Agi Cup 2× 1.misto
Canicross 2015:
6.12. Mikulassky canicross Bohumin 6.misto
Bára a Eimi
Jméno psovoda: Bára Poskerová
Jméno psa: Eimi
Plemeno: Kavalir King Charles Spaniel
Datum narození: 1.1.2013
Sport: agility
Zkoušky: SA1, SA2
2015 neoficiální agility závody
11.1. Skok do nového roku - Kozlovice - 1.místo, 1.místo, součet 1.místo
24.5. Rebels cup Rožnov - pokročilí 1.místo
18.10. Horka nad Moravou 2x 4.místo
22.11. Vlockovy Agi Cup 1.místo
2015 oficiální agility závody
14.11. Vosen sosen 4.místo a 6.místo
5.12.Trojzkoušky Sedliště 1.místo a 2x2.místo
Verča a Jeff
Jméno psovoda: Veronika Kalužová
Jméno psa: Albion Foxy Fox
Plemeno: border kolie
Datum narození: 24.3.2014
Sport: agility, nosework
Zkoušky: NW-Uz, NW-Dz
Neoficiální agility závody 2015:
24.5. Rebels cup Rožnov pod Radhoštěm - začátečníci 3. a 5.místo
7.6. Agility Řepiště - začátečníci 3. a 9.místo, součet 5.místo
6.9. Zavody Rebels Cup II. 4.a 8.místo
28.9. Klubové závody Naura Ostrava 3x 2.místo
28.10. Božka cup 2 Karviná 1.místo, součet 2.místo
Anička a Fly
Jméno psovoda: Anna Czeczotková
Jméno psa: Fly
Plemeno: kříženec border kolie
Datum narození: 18.10.2014
Sport: agility
Zuzka a Jake
Jméno psovoda: Zuzana Sabelová
Jméno psa: Andúril Havlovický čert
Plemeno: australský ovčák
Datum narození: 24.3.2014
Sport: agility
Neoficiální agility závody 2015:
24.5. Rebels cup Rožnov pod Radhoštěm - začátečníci 11. a 12.místo
Paťa a Nagu
Jméno psovoda: Patricie Feldová
Jméno psa: Art od Sedlišťského lesa
Plemeno: labradorský retrívr
Datum narození: 16.4.2014
Sport: obedience, agility
Markéta a Aggy
Jméno psovoda: Markéta Ryšková
Jméno psa: Aggy z Jizerské samoty
Plemeno: hovawart
Datum narození: 7.6.2014
Sport: obedience, agility
Úspěchy
26.4.2015 Neoficiální obedience závody pro začátečníky - 9.-10.místo
Irča a Nellie
Jméno psovoda: Irena Hlisnikowská
Jméno psa: Nellie Od Řeky Lučiny
Plemeno: německý ovčák
Datum narození: 28.2.2014
Sport: obedience, agility
Denisa a Dáša a Heny a Agátka
Jméno psovoda: Denisa Velká Kaňoková
Jméno psa: Dáša
Plemeno: střední špic
Datum narození: 4.8.2003
Sport: obedience
Úspěchy:
26.4.2015 Neoficiální obedience závody pro začátečníky - 8.místo
Jméno psa: Henessy
Plemeno: trpasličí špic
Datum narození: 16.8.2013
Sport: obedience, agility
Neoficiální agility závody:
6.9. Zavody Rebels Cup II. 2x1.místo začátečníci
28.10. Božka cup 2 Karviná 1.místo pokročilí xs
11.10. Zavody Repiste Bestagility 5.místo začátečníci
Neoficiáloní obedience závody:
26.4.2015 Neoficiální obedience závody pro začátečníky - 3.místo
Jméno psa: Agáthka
Plemeno: kříženec
Datum narození: 21.4.2015
Sport: obedience, agility
Radka a Timi
Jméno psovoda: Radana Kempová
Jméno psa: Timi
Plemeno: bernský salašnický pes
Datum narození: 10.6.2014
Sport: obedience
Saška a Amy
Jméno psovoda: Alexandra Alfery
Jméno psa: Amy
Plemeno: border collie
Datum narození: 6.5.2011
Sport: agility
Úspěchy:
2015 neoficiální závody:
24.5. Rebels cup Rožnov - rebelové 3.místo
2013 neoficiální agility závody:
16.6.2013 O Hornosušského agiliťáka 5. a 2.místo, součet 3.místo
28.10.2013 Hornosušský haf a pac - závod dvojic se Simčou - 3.místo
2014 neoficiální agility závody
1.5. Náčelník NeSsi group II. tuneliáda pokročilí 3.místo, jumping pokročilí 3.místo, jumping II. 3.místo
16.8. Sranda závody Nebory - jumping 1.místo, open - 2.místo
12.10.Bestagility Řepiště - pokročilí - 3.místo
19.10. Agispeedtým Karviná - součet pokročilí 1.místo
26.10. Klubové závody NeSsi group - 1.místo a 2.místo
2015 neoficiální agility závody:
24.5. Zavody Roznov P. Radhostem DIS a 3.misto
7.6. Zavody Repiste Dis a Dis
6.9. Rebels Cup II Dis a Dis
11.10. Zavody Repiste 4. a 5.misto soucet 6.misto
24.10. Klubove zavody Nessinek 1.misto
22.11. Vlockovy Agi Cup 2× Dis
Pavla a Elza
Jméno psovoda: Pavlína Hrabalová
Jméno psa: Elza
Plemeno: belgický ovčák malinois
Datum narození:
Sport: agility, obedience
Zkoušky: LA1
2015 neoficiální agility závody:
24.10. Klubove zavody Nessinek 2.místo
2015 oficiální agility závody
16.5.2015 Dvojzkoušky - 2.místo
Veřovice 5.místo
11.10. Trojzkoušky Bordovice 2. a 6.místo
18.10. Horka nad Moravou 5. a 2.místo
2014 neoficiální agility závody
1.5. Náčelník NeSsi group II. - tuneliáda pokročilí 4.místo, jumping pokročilí 5.místo, jumping II. pokročilí 6.místo
19.10. Agispeedtým Karviná - součet pokročilí 3.místo
26.10. Klubové závody NeSsi group - 3. a 3.místo
Xeňa a Bety
Jméno psovoda: Xenie Mičulková
Jméno psa: Bety
Plemeno: border kolie
Datum narození:
Sport: agility
2014 neoficiální agility závody:
19.10. Agispeedtým Karviná - součet začátečníci 1.místo
26.10. Klubové závody NeSsi group - 1. a 1.místo, součet 1.místo
Lenka a Dita
Jméno psovoda: Lenka Lazoríková
Jméno psa: Dita
Plemeno: kříženec pudla a knírače
Datum narození: 13.5.2005
Sport: agility
Úspěchy:
2013 neoficiální agility závody:
26.5.2013 Náčelník NeSsi group - 2.místo tuneliáda, 1.místo součet