-
Zrušení výcviku
30.12.2014Kvůli mé nemoci se ruší veškerý výcvik v pátek 2.1. a v sobotu 3.1.!
-
Vánoční večírek NeSsinek
8.12.2014V sobotu proběhl naprosto vydařený večírek. Sešlo se nás 16 dospěláků a 4 děti. Rozdáli jsme si dárečky, zahráli bingo o ceny a bylo odprezentováno shnrutí letošního roku. Nej odpadlíkem pro rok 2014 se stala Renča a Safča, které nás opouští. Nej bednářem je Žanča s Bessi, nej skokanem Xeňa s Bety a nej šprtem Saška s Amy. Doufám, že příští rok budu stejně oceňovat i týmy z obedience.
Foto od Renči ZDE


-
Nakládání překážek
2.12.2014Všechny členy prosím o nakládání překážek ve čtvrtek v půl páté na cvičáku v Dobré! Napište mi, kdo příjde.
-
Agility v zimě
30.11.2014Od prosince budeme běhat agility v koňské hale v Bašce. Pravidelně ve čtvrtky od 18:00-20:00, pak o víkendu, buď v sobotu dopoledne nebo v neděli těsně po obědě. Vždy to bude vypsáno. Bylo by dobré, kdyby se hlásili i náhradníci, abychom to připadně nemuseli rušit, když někdo vypadne. Cena v 5 psech bude 140kč, cena ve 4 psech 180kč. Psi nesmí být na volno, budete po nich sbírat hovínka a nesmí štěkat. Takže buď budou v autě nebo v přepravce v hale.
Mapa, kde najdete halu
-
Klubové závody agility
26.10.2014Dnešní klubovky byly fantastické, počasí bylo perfektní. Sešlo se nás 11 závodících týmů. Běžely se dva běhy, vyhodnocovaly se jednotlivě, ale pohár dostala pouze první místa v součtech. V kategorii začátečníci S+M se umístila na 1.místě Xeňa s Bety, v kategorii pokročilí S+M Petra s Keisi a pokročilí L Petra s Enie. Bohužel s agility končí Renča se Safčou, velmi nás to mrzí a tajně doufáme, že si to ještě rozmyslí. Zároveň jí přejeme, ať se jí daří v mantrailingu. Děkuji všem, že jsme si to tak užili :)
Foto od Renči http://renaivana.rajce.idnes.cz/26.10.2014_Klubovky_NeSsinek/
Kdo nám teď bude dělat dvorního fotografa? :(




