• Zrušení výcviku

    30.12.2014

    Kvůli mé nemoci se ruší veškerý výcvik v pátek 2.1. a v sobotu 3.1.!

  • Vánoční večírek NeSsinek

    8.12.2014

    V sobotu proběhl naprosto vydařený večírek. Sešlo se nás 16 dospěláků a 4 děti. Rozdáli jsme si dárečky, zahráli bingo o ceny a  bylo odprezentováno shnrutí letošního roku. Nej odpadlíkem pro rok 2014 se stala Renča a Safča, které nás opouští. Nej bednářem je Žanča s Bessi, nej skokanem Xeňa s Bety a nej šprtem Saška s Amy.  Doufám, že příští rok budu stejně oceňovat i týmy z obedience. 
    Foto od Renči ZDE
    Img_7957
    Img_7950 
    Img_7953

    Img_7955

  • Nakládání překážek

    2.12.2014

    Všechny členy prosím o nakládání překážek ve čtvrtek v půl páté na cvičáku v Dobré! Napište mi, kdo příjde.

  • Agility v zimě

    30.11.2014

    Od prosince budeme běhat agility v koňské hale v Bašce. Pravidelně ve čtvrtky od 18:00-20:00, pak o víkendu, buď v sobotu dopoledne nebo v neděli těsně po obědě. Vždy to bude vypsáno. Bylo by dobré, kdyby se hlásili i náhradníci, abychom to připadně nemuseli rušit, když někdo vypadne. Cena v 5 psech bude 140kč, cena ve 4 psech 180kč. Psi nesmí být na volno, budete po nich sbírat hovínka a nesmí štěkat. Takže buď budou v autě nebo v přepravce v hale.

    Mapa, kde najdete halu 

    http://www.mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=18.3877277&y=49.6405487&z=16&base=ophoto&ut=Agility%20hala%20v%20Ba%C5%A1ce&uc=9qP-hxVUap&ud=Ba%C5%A1ka%20150%2C%20Ba%C5%A1ka%2C%20okres%20Fr%C3%BDdek-M%C3%ADstek

  • Klubové závody agility

    26.10.2014

    Dnešní klubovky byly fantastické, počasí bylo perfektní. Sešlo se nás 11 závodících týmů. Běžely se dva běhy, vyhodnocovaly se jednotlivě, ale pohár dostala pouze první místa v součtech. V kategorii začátečníci S+M se umístila na 1.místě Xeňa s Bety, v kategorii pokročilí S+M Petra s Keisi a pokročilí L Petra s Enie. Bohužel s agility končí Renča se Safčou, velmi nás to mrzí a tajně doufáme, že si to ještě rozmyslí. Zároveň jí přejeme, ať se jí daří v mantrailingu. Děkuji všem, že jsme si to tak užili :)
    Foto od Renči http://renaivana.rajce.idnes.cz/26.10.2014_Klubovky_NeSsinek/
    Kdo nám teď bude dělat dvorního fotografa? :(

    Img_6028
    1.místa v součtech v jednotlivých kategoriíchPrvni-mista-v-souctech

    Img_6160

    Img_6148

    Img_6320

« Novější | Starší »